Elk jaar organiseert TWC ’t Verzetje een speciale avond om onze sponsoren te bedanken voor hun onmisbare steun aan de vereniging. Dit jaar stond deze avond in het teken van ons 50-jarig jubileum, een extra feestelijke mijlpaal! 🎉
Op vrijdag 26 september werden onze vaste partners gastvrij ontvangen in Het Wapen van Bemmel door voorzitter Cees van Benthem. Na een warme welkomsttoespraak ontvingen alle sponsoren een Oorkonde van Waardering.
Speciaal voor ons 50-jarig bestaan maakte Daan Bouwmeister van Storytime Videoproducties een prachtige film waarin wij onze dankbaarheid uitspreken naar alle partners. De film werd met veel enthousiasme ontvangen. Onze kledingsponsoren kregen bovendien een extra blijk van waardering: zij ontvingen een ingelijst tenue.
Het officiële programma werd afgesloten met een smaakvolle bierproeverij, aangeboden door Thijs Van Enckevort van Brouwerij ’t Bemmeltje. Een rondleiding door de brouwerij, verschillende speciaalbieren en lekkere hapjes maakten de avond compleet.
Kortom: een zeer geslaagde avond waar met veel plezier op wordt teruggekeken!


