Wintertrainingen op komst

Na een rondvraag onder onze leden is de invulling voor de wintertrainingen in de periode oktober t/m maart bepaald. Het gaat hierbij om de Spinning, Zwift meet-up, Avonrit Winter en Bootcamp.

Spinning

De spinning voor senioren zal in de maanden november en december 2022 op donderdagavond vanaf 19:30 uur en zondagochtend vanaf 10:30 uur plaatsvinden. Inschrijving werkt zoals de afgelopen jaren via het bijbehorende inschrijfsysteem. Voor inschrijven kijk je bij Activiteiten > wintertrainingen > Spinning.

Let op! Voor het nieuwe spinning-seizoen dient iedereen de eerst weer een account te maken, ook als je al een account had.

Voor de jeugd wordt er spinning georganiseerd op dinsdagavond 19:00 uur. Vanwege slecht weer is dit reeds begonnen. Onze spinningbikes zijn dus alweer in gebruik genomen, zoals hieronder is te zien.

Jeugdtraining spinning oktober 2022 - TWC 't Verzetje - twctverzetje.nl

Zwift

Net als vorig jaar worden er ook dit jaar wekelijks meet-ups georganiseerd op het platform Zwift. Dit zal plaatsvinden op woensdagavond vanaf 19:00 uur. In eerste instantie duurt deze gezamenlijke rit 60 minuten. Vanaf januari kan worden opgeschaald naar 90 minuten. Gedurende deze periode worden alle leden bij elkaar gehouden, waardoor alle aanwezige leden in één groep blijven rijden.

Leden die hebben aangegeven interesse te hebben in deze meet-ups krijgen hier binnenkort mail over. Gedurende de winter zullen leden per WhatsApp op de hoogte gehouden worden van wijzigingen e.d.

Heb jij nog geen interesse getoond maar wil jij hier wel bij mee gaan rijden? Mail dan naar secretaris@twctverzetje.nl en geef hierbij aan of je al bekend bent met meet-ups op Zwift. Voor meer informatie over deze activiteit kijk je bij Activiteiten > Wintertrainingen > Zwift.

Zwift Meet-up TWC 't Verzetje - twctverzetje.nl

Avondrit Winter

Ook in de winter wordt er doordeweeks buiten door gefietst. De Avondrit winter wordt wekelijks verreden vanaf 19:00 uur. Op welke dag wordt nog bekeken, aangezien de voorkeuren van leden hier verder uit elkaar liggen. Hiervoor worden 3 routes afgewisseld, die je online terugvindt bij Activiteiten > Wintertrainingen > Avondrit winter. Doorgaan wordt hier zo’n 50 kilometer vanaf ons clubhuis gereden, waarbij een gemiddeld snelheid van ongeveer 28 km/uur wordt aangehouden.

Bootcamp

Momenteel wordt nog bekeken of we dit najaar ook weer Bootcamp kunnen aanbieden bij het clubhuis. Leden worden hierover later geïnformeerd via de maandelijkse nieuwsbrief.

MTB

Er wordt door een groep leden ook elke woensdagavond op de mountainbike vertrokken voor een ronde van zo’n 50 kilometer. Wil je hier eens bij meerijden? Neem dan contact op met de secretaris.

De jeugd rijdt elke zaterdagmiddag in het bos. De oudere jeugd vertrekt om 13:15 uur vanaf het clubhuis op de fiets richting het bos in regio Nijmegen. De jongste jeugd gaat met auto’s richting het bos om bij parkeerplaats Heumensoord om 14:00 uur te vertrekken voor hun jeugdtraining in het bos.

Kalender

Een overzicht van alle clubritten en trainingen vind je overzichtelijk terug in de kalender.

Deel dit bericht:

WhatsApp
Facebook
Email

Soortgelijke nieuwsberichten

Laatste nieuwsberichten

TWC 't Verzetje maakt gebruik van cookies

Door verder te gaan ga je akkoord met ons cookiebeleid.
Meer uitleg vind je in onze pivacyverklaring.